Повернутися до XC60

Основні функції

Дізнайтеся, як функції зв’язку, комфорту й безпеки визначають характер кросовера XC60.

Вбудовані додатки Google

Найкраща у своєму класі навігація

Завдяки повністю інтегрованим в XC60 Картам Google інформація про дорожній рух у режимі реального часу та автоматичне прокладання маршрутів допомагають дістатися до пункту призначення з меншими труднощами.

Найкраща у своєму класі навігація

Google Assistant

Поговоріть із Google у своєму XC60, щоб почати використовувати голосове керування. Легко отримуйте маршрути, насолоджуйтеся розвагами та залишайтеся на зв’язку з друзями, родиною та колегами. Просто скажіть «Hey Google», щоб розпочати

Найкраща у своєму класі навігація

Google Play

Залишайтесь на зв'язку у своєму цифровому світі. Google Play у вашому XC60 дає вам змогу користуватися додатками та сервісами, які можуть зробити кожну подорож більш цікавою та зручною.
Найкраща у своєму класі навігація

Пакет цифрових послуг

Усі дані в комплекті

Наш пакет цифрових послуг містить усі необхідні дані, гармонійно поєднуючи вас і ваше цифрове життя з вашим XC60.

Вбудовані додатки Google

Ви отримаєте улюблені додатки, серед яких: Google Assistant, Карти Google та інші у Google Play прямо у своєму автомобілі, щоб ви могли персоналізовано, зручно й комфортно керувати авто.

Додаток Volvo Cars

Оптимізуйте зручність і отримуйте більше від свого Volvo. Наш пакет цифрових послуг включає в себе дистанційні послуги через додаток Volvo Cars.

Автомобіль Volvo XC60 постачається з чотирирічною підпискою на пакет цифрових послуг. Після цього терміну застосовуються нові умови.

Комфорт і технології

Високоякісна аудіосистема Bowers & Wilkins

Захоплююче відтворення звуку

Створено для тих, хто прагне досконалої якості звуку. Ця додаткова аудіосистема високого класу потужністю 1400 Вт забезпечує виняткову чіткість і реалізм у вашій музиці, оптимізуючи деталізацію та роздільну здатність і даючи змогу почути композицію такою, якою її від початку задумав виконавець.

Надайте музиці ефект присутності

15 точно налаштованих високочастотних динаміків та інноваційний зовнішній сабвуфер, адаптований до архітектури салону вашого Volvo, забезпечують вражаючий об’ємний звук незалежно від того, де ви сидите. Ви справді можете відчути всі відтінки звуку.

Надайте музиці ефект присутності

Унікальна технологія «Перетворення навколишнього середовища» відтворює акустику конкретного приміщення. Виберіть один із чотирьох різних «режимів навколишнього середовища», зокрема, «Студія», «Окрема сцена», «Концертна зала» та «Джаз-клуб».
Високоякісна аудіосистема Bowers & Wilkins

Додаткова безпека

* Функції допомоги водію не позбавляють водія від необхідності бути уважним і тримати ситуацію під контролем. Система Cross traffic alert у певних ситуаціях може мати обмежений функціонал. Автоматичне гальмування працює на низьких швидкостях.

** Виявлення транспортних засобів, пішоходів і велосипедистів, що рухаються в одному напрямку з автомобілем, можливе за певної швидкості та умов. Робота системи виявлення залежить від освітлених об’єктів і потребує ввімкнення передніх і задніх ліхтарів автомобіля, коли бракує освітлення. Водій у будь-яку мить є відповідальним за безпечне кермування автомобілем.

*** Функції допомоги водію не позбавляють водія від необхідності бути уважним і тримати ситуацію під контролем. Допоміжне кермування активується на швидкості від 60 до 140 км/год.

*Розрахунок вказано станом на 23.05.2024 за курсом на winner.ua - 43.55 грн.