Повернутися до «Безпека передусім»

БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В АВТОМОБІЛЯХ VOLVO

НОВЕ ПОКОЛІННЯ

Вже понад 50 років ми є однією з лідируючих компаній у сфері забезпечення безпеки дітей під час поїздок в автомобілі.

Зараз настав час переходити на інший рівень. Саме час представити нове покоління дитячих сидінь від Volvo.

Сьогодні продукція компанії Volvo є еталоном безпечних дитячих сидінь. Ми витратили багато часу для досягнення цього результату. Ми наполегливо працювали більш ніж півстоліття — постійно проводили тестування та ретельні дослідження. І ми пишаємося цим. Коли прийшов час створювати дитячі сидіння Volvo нового покоління, ми вирішили використати досвід усіх 50 років, щоб розробити серію безпечних, комфортних та розкішних сидінь для дітей.

Створений для справжнього життя

Команда компанії Volvo, яка займається дослідженням аварій на дорогах, збирає інформацію про аварії на дорогах Швеції за участю автомобілів Volvo з 1970-х рр. Ця інформація допомогла нам розробити програму для тестування, яку ми використовуємо у нашому центрі тестувань у Готенбурзі, у Швеції.

Наш унікальний підхід до безпеки дітей полягає у створенні та проведенні тестів у реальних ситуаціях на дорогах. Крім того, ми тестуємо наші дитячі сидіння та автомобілі разом. Подібне спільне тестування дозволяє нам відстежувати, як кожне з наших дитячих сидінь реагує на ситуації, в які автомобілі потрапляють у реальному житті. Це дозволяє нам правильно сконструювати дитячі сидіння.

Ми також відслідковуємо, як щоденне використання у різних умовах (холод, вологість) впливає на зовнішній вигляд та експлуатаційні якості наших дитячих сидінь. Наступний етап — це тестування використаних матеріалів, яке дозволяє зменшити кількість шкідливих викидів всередині автомобіля. Ми хочемо гарантувати, що матеріали, з яких виготовлені наші дитячі сидіння, не містять таких шкідливих речовин, як нікель чи хром.

ЛОТТА ЯКОБСОН (LOTTA JAKOBSSON) - СТАРШИЙ ТЕХНІЧНИЙ КЕРІВНИК У ЦЕНТРІ БЕЗПЕКИ КОМПАНІЇ VOLVO CARS ТА ВИЗНАНИЙ У ВСЬОМУ СВІТІ СПЕЦІАЛІСТ З БЕЗПЕКИ ДІТЕЙ

Хороше дитяче сидіння повинно бути ідеальним для дитини та для автомобіля. Але найважливіше — хороше дитяче сидіння повинно надійно захищати дитину.

Текст на випадок відсутності зображення

Знайомство з новим поколінням

Дитячі сидіння від Volvo Cars нового покоління не лише легші у використанні. Вони також оснащені покращеними функціями нахилу спинки для того, щоб діти могли відпочивати та спати у дорозі. Сидіння для немовлят з розташуванням проти руху автомобіля оснащені підголівником з 7 можливими варіантами регулювання. Крім того, велике дитяче сидіння з розташуванням проти руху автомобіля пропонує більше простору для дітей високого зросту. Усі нові дитячі сидіння вирізняються елементами класичного скандинавського дизайну. Тому вони ідеально вписуються в інтер’єр автомобілів Volvo. А унікальна оббивка кольору Charcoal з дихаючої та вологопоглинаючої тканини дуже приємна на дотик. Усі без винятку дитячі сидіння з нової серії оснащені більшою кількістю кріплень ISOFIX. Саме тому ці сидіння є найбільш безпечними та комфортними серед усіх існуючих.

Безпечні, зручні та розкішні. Нове покоління дитячих сидінь від Volvo Cars створено на основі 50-річного досвіду, знань та тестувань. Вони забезпечують вам та вашій сім'ї усі можливі переваги. Зверніть увагу на сидіння нового покоління.

Лідери у сфері безпеки дітей

Ви хочете, щоб ваші діти були у повній безпеці. Ми хочемо того ж самого. Компанія Volvo Cars зіграла ключову роль у розробці дитячих сидінь з розташуванням проти руху. Ми постійно прагнемо підвищити рівень безпеки дітей у наших автомобілях, поєднуючи дослідження та інновації.

Текст на випадок відсутності зображення