EX90

EX90

Зустрічайте новий повністю електричний кросовер

Ми можемо зростати та мудрішати разом

Новий семимісний повністю електричний кросовер Volvo EX90 відповідає найвищому рівню безпеки за всю історію Volvo

Плавний і потужний

він зробить вашу поїздку незабутньою

Вказані цифри орієнтовні; їх отримано під час обчислень виконаних у Volvo Cars для моделі Volvo EX90, і ці результати не є гарантованими. Запас ходу й споживання енергії в реальних умовах змінюються залежно від поведінки водія та інших зовнішніх чинників. Час заряджання може бути різним і залежати від різних факторів, як-от зовнішня температура, температура акумулятора, модель зарядного пристрою, стан акумулятора й самого автомобіля. Транспортний засіб очікує на сертифікацію.

Volvo EX90 як на долоні

Виділені характеристики та функції


 • Сидіння - 7
 • Ширина - 1964 мм
 • Висота - 1744 мм
 • Довжина - 5037 мм
 • Об’єм багажного відділення - до 1915 л
 • Максимальна вага буксирування - 2200 кг
 • Electric Energy Consumption (Combined) - 20.9 kWh/100km
 • Ємність акумулятора - 111 кВт год
Виділені характеристики та функції

Перевизначення безпеки

Ми люди й ми робимо помилки. Тож, якщо ви колись відволічетесь, ми завжди будемо готові допомогти вам уникнути небезпечних ситуацій. З нашим баченням майбутнього без ДТП й новим Volvo EX90 ми входимо в нову еру безпеки.

Система розуміння водія


Два датчики всередині автомобіля та ємнісне кермо передають інформацію про водія до алгоритму, взаємодіючи із зовнішніми датчиками. Система розуміння водія може визначити, коли ви відволіклись або хочете спати й коли автомобілю потрібно вам допомогти.

Текст на випадок відсутності зображення

Перетин перехрестя


Щоб допомогти водію під час руху на перехресті, Volvo EX90 не лише реагуватиме на інші машини на дорозі, повертаючи наліво, а також дасть сигнал у разі потенційної небезпеки з боків під час перетину перехрестя. За потреби автомобіль зупиниться автоматично.

Текст на випадок відсутності зображення

Технологія безпечного простору

Технологія lidar і технологія безпечного простору

Удосконалений стандартний набір зовнішніх датчиків із радарами, камерами й ультразвуковими датчиками в Volvo EX90 доповнюється технологією lidar, яка постійно сканує простір спереду автомобіля, забезпечуючи високоточну оцінку форми та розміру об'єктів у тривимірному середовищі. Завдяки поєднанню знань про навколишнє середовище та стан водія ми можемо визначити, чи потрібна водієві додаткова підтримка, і вжити заходів щодо збереження рівнів безпеки.

Система Pilot Assist - покращена допомога водію

Завдяки покращеній допомозі водію в Volvo EX90 ваші подорожі стануть комфортнішими та приємнішими. Автомобільна система може пильнувати за дорожнім рухом і розміткою, а також підтримувати вас, регулюючи швидкість і відстань за конкретних умов водіння. Вона може контролювати швидкість під час крутих поворотів. Якщо автомобіль виявить брак реакції водія, він почне гальмувати та зупиниться вздовж смуги.

Текст на випадок відсутності зображення

Зрозуміла інформаційно-розважальна система

Новий базовий комп'ютер Volvo EX90 прискорює роботу інформаційно-розважальної системи та робить користування нею неймовірно зручним. Завдяки її інтуїтивному та адаптивному інтерфейсу ваші вподобання буде збережено й ви зможете отримати до них доступ на новій контекстній панелі всього за одне натискання.

Деталі інтер'єру

Бажаєте дізнатися більше про Volvo EX90?


 • Чи можна придбати Volvo EX90 онлайн? - Поки що ні. Підпишіться на новинну розсилку, і ми повідомимо вам, коли Volvo EX90 стане доступним для онлайн-замовлення у вашому регіоні.

 • Чи модель Volvo EX90 доступна лише як повністю електричний автомобіль? - Так.

 • Як довго можна проїхати на Volvo EX90 до наступної зарядки? - На запас ходу впливають різні чинники, наприклад стиль кермування водія, зовнішня температура, погода, вітер, рельєф і дороги. Крім того, вплив мають й інші фактори, зокрема ваша ощадливість чи надмірність у використанні електроенергії для таких функцій, як опалення чи охолодження салону автомобіля. Одним зі способів збільшити запас ходу є завчасне кондиціонування автомобіля під час заряджання, щоб на початку подорожі він уже мав комфортну температуру.

 • Скільки коштуватиме зарядити акумулятор Volvo EX90? - Вартість електроенергії різна в різних місцевостях, але ці витрати можуть бути нижчими порівняно з витратами на бензин або дизельне пальне. Зниження вартості експлуатації - це також одна з кількох причин переходу на електромобіль. Щоб звести витрати до мінімуму, ви можете заздалегідь запланувати заряджання EX90 на час, коли тариф є найнижчим (зазвичай це ніч).

 • Який найшвидший спосіб зарядити повністю електричний Volvo EX90 під час тривалих подорожей? - Найшвидше зарядити автомобіль можна на станції швидкого заряджання з постійним струмом на вашому маршруті. Для якомога швидшого заряджання ми рекомендуємо заряджати акумулятор автомобіля до 80 відсотків. Це скоротить час заряджання, оскільки останні 20 відсотків акумулятора заряджаються найдовше. Тож заряджання акумулятора від 10 до 80 відсотків на станції швидкого заряджання з постійним струмом потужністю 250кВт може тривати менше ніж півгодини.
  * Утім, якщо вам потрібно дістатися до пункту призначення або до наступної станції заряджання, ви можете зарядити акумулятор до 100 відсотків за допомогою налаштувань на центральному дисплеї автомобіля.
  * Час заряджання може бути різним і залежати від таких чинників, як зовнішня температура, поточна температура акумулятора, обладнання для заряджання, стан акумулятора й автомобіля.

 • Чи справді у Volvo EX90 не використовується шкіра? - Так. Замість шкіри для салону ми розробили власний матеріал Nordico, що складається з перероблених пляшок із поліетилентерефталату (ПЕТ), біоощадливих матеріалів із лісів Швеції та Фінляндії та текстильного покриття з винних корків. Nordico залишає вуглецевий слід на 70% менший, ніж наш поточний шкіряний салон. До 2030 року для виробництва всіх нових електромобілів Volvo не використовуватиметься шкіра.

 • Де можна зарядити Volvo EX90? - У країнах, де Google Maps позначає зарядні станції, ви знайдете загальнодоступні станції на карті або в додатку для смартфона.

 • Чи є у Volvo EX90 функція Apple CarPlay? - Так.

 • Чи вбудовано у Volvo EX90 служби Google? - Так.*
  Служби Google доступні в пакеті цифрових сервісів, включеному протягом чотирьох років. Після закінчення цього терміну застосовуються нові умови та ціни, якщо ви захочете поновити використання сервісів.

 • Як переконатися, що акумулятор автомобіля виготовлено з дотриманням норм екологічності та соціальної відповідальності? - Volvo Cars прагне забезпечити повну відкритість. Ми хочемо, аби наші клієнти були впевнені в тому, що вони кермують Volvo, матеріал, з якого виготовлено, акумулятор, отримано відповідально. Впровадження технології блокчейн значно підвищує відкритість у нашому ланцюжку постачання кобальту. Комплекс блокчейну, інспекцій на шахтах, GPS-відстеження, сканування під час в’їзду та виїзду, перевірених логістичних компаній, розпізнавання обличчя, перевірки посвідчень особи та відстеження часу дозволяє відстежувати шлях кобальту від шахти до автозаводу.
  Ми тісно співпрацюємо з нашими постачальниками, щоб гарантувати сталий розвиток наших продуктів і послуг. Ми прагнемо видобувати мінерали й метали відповідально й повністю підтримуємо рекомендації ОЕСР щодо відповідального створення ланцюжків постачання корисних копалин із районів, які постраждали внаслідок конфліктів, і небезпечних районів.
  Екологічні показники для нас є ключовим фактором під час оцінювання та вибору постачальників. Ми відстежуємо результативність роботи поточних постачальників і проводимо зовнішні аудити. Ми також вимагаємо від наших постачальників матеріалів для акумуляторів мінімізувати викиди вуглецю під час виробництва, зокрема використовувати відновлювані джерела енергії. Усі наші постачальники мають погодитися з Кодексом поведінки Volvo Cars для ділових партнерів, що передбачає зокрема дотримання прав людини та трудових прав.

 • Чи Volvo EX90 безпечний автомобіль? - Безпека у нашому ДНК. Під час створення автомобіля Volvo ми керуємося власним тривалим уявленням про безпеку й прагнемо досягти нульової статистики ДТП. Такий вибір є свідченням нашої непохитної відданості справі, присвяченій постійному вдосконаленню заходів безпеки. Завдяки технології LiDAR і стандартному суперкомп'ютеру зі штучним інтелектом, а також надійному набору зовнішніх і внутрішніх датчиків, Volvo EX90 зможе досягти найвищого рівня стандартів безпеки для автомобіля Volvo.

*Розрахунок вказано станом на 15.06.2024 за курсом на winner.ua - 43.90 грн.