Новини та події

Останні новини родини Volvo

02.06.23

Розумний дизайн та інтуїтивні технології у найкомпактнішому електричному Volvo EX30

Новий електричний Volvo EX30 розроблений для підвищеної безпеки усіх учасників дорожнього руху та зручного переміщення у міському трафіку.

07.11.22

EX-90 — перший Volvo з двонапрямленою зарядкою

Потреба збереження екології не є новою, проте така необхідність загострюється з кожним роком. Гроомадяни активніше користуються матеріалами вторинної переробки, зменшують кількість харчових відходів чи сортують їх. Також багато свідомих споживачів обирають електромобілі: суспільство прагне якнайшвидшої електрифікації, і саме вони є акселератором переходу до зеленої енергетики. Більш стійке енергоспоживання породжує новий виклик — збільшення частки відновлюваних джерел у електроенергії.

11.11.20

Volvo Cars інвестує у розробку власних електричних моторів

Volvo Cars посилює інвестиції для проектування та розробки власних електричних моторів для наступного покоління моделей Volvo. Так компанія робить черговий крок до титулу виробника повністю електричних автомобілів.

02.11.20

Півстоліття на варті безпеки: команда Volvo Cars із дослідження аварійних ситуацій відзначає 50-у річницю

Експерти команди Volvo Cars із дослідження аварійних ситуацій, яка цього року відзначає 50-у річницю, постійно перебувають у цілодобовій готовності. Так компанія дізнається про реальні аварійні ситуації та постійно покращує свої автомобілі.

20.10.20

Експерти компанії Volvo Cars рекомендують удосконалювати технології для зменшення відволікання водіїв від дороги

Поширення смартфонів та зростання кількості сенсорних екранів всередині автомобілів загострюють дискусію про відволікання уваги водія за кермом.

07.10.20

Оновлення Volvo 2021 року: седан бізнес-класу S90 та універсал V90 Cross Country в Україні

Вартість седану стартує від 1 469 511 гривень*, універсалу – від 1 748 015 гривень*.

02.10.20

Volvo Cars розпочинає виробництво повністю електричного кросовера XC40 Recharge

XC40 Recharge — перший із декількох повністю електричних автомобілів Volvo, які незабаром надійдуть на ринок.

12.08.20

Вдосконалений додаток Volvo on Call: водії отримають інформацію щодо витрат електроенергії, пального та викидів

У новій версії Volvo on Call доступна інформація щодо відстані, яку водій подолав у повністю електричному режимі, витрат електроенергії та пального.

12.08.20

Інвестуючи у блокчейн технології, Volvo Cars буде відстежувати кобальт в акумуляторах

Через підрозділ венчурних інвестицій Tech Fund, Volvo Cars інвестує у компанію з блокчейн технологій Circulor. Останніми роками компанії співпрацюють над впровадженням технології блокчейн для швидкого відстеження кобальту, що використовується в акумуляторах електрокарів.

12.08.20

Volvo розгорнув національну кампанію з підтримки вживаних автомобілів в Україні

У 2019 році в Україну імпортовано майже 450 000 автомобілів з пробігом, з них 60% - транспортні засоби віком понад 11 років. З усіх імпортованих авто минулого року, частка Volvo становить 4 076 одиниць, і більшість з них – автомобілі з Європи віком понад 2 роки.

12.08.20

Відкривайте Україну: композитор Євген Хмара розповів, де влітку відпочити з родиною. Відео

Український композитор та амбасадор бренду Volvo в Україні Євген Хмара поділився планами на літо у відеоролику.

12.08.20

Завод Volvo Cars у Ченду працює повністю від відновлюваної електроенергії

Сьогодні найбільший китайський завод Volvo Cars у Ченду повністю працює на основі відновлюваної електроенергії. Як наслідок, у глобальній виробничій мережі компанії загальний рівень відновлюваної електроенергії становить 80%.

12.08.20

Два всесвітньо відомі дизайнери приєдналися до команди Volvo Cars

Нещодавно до команди дизайнерів Volvo Cars приєдналися Клавдія Браун з компанії Daimler Benz та Томаш Штовічек з компанії Facebook.

12.08.20

Нове покоління автомобілів Volvo оснастять технологією автономного водіння LiDAR від Luminar

Встановлюючи нові стандарти безпеки, компанія Volvo Cars співпрацює з розробником програмного забезпечення Luminar, аби оснастити наступне покоління своїх авто інноваційною технологією LiDAR. Незабаром світ побачить першу повністю автономну, високоінтелектуальну та самокеровану технологію для автономних автомобілів.

24.04.20

Volvo Cars відновлює роботу заводу та офісів у Швеції

Після припинення виробництва через пандемію коронавірусу, 20 квітня Volvo Cars відновлює виробництво на заводі у Торсланді, Швеція.