Volvo Selekt

Автомобіль, який відповідає вимогам програми

Volvo Selekt

Що таке програма Volvo Selekt?

Програма Volvo Selekt

Ми відбираємо тільки найкращі наявні автомобілі. Вдосконалюємо їх у відповідності до сертифікованих перевірок Volvo, та встановлюємо найновіші версії програмного забезпечення. Програма передбачає розширену сервісну підтримку, включаючи технічний огляд та допомогу на дорозі, що гарантує вам задоволення.

ПЕРЕВАГИ ПРОГРАМИ VOLVO SELEKT:

КОНТРОЛЬ

  • ПОВНА СЕРВІСНА ІСТОРІЯ
  • ПІДТВЕРДЖЕНИЙ ПРОБІГ

ПІДГОТОВКА

  • 100 ПУНКТІВ ПЕРЕВІРКИ
  • ЛИШЕ ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ
  • ОНОВЛЕННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ПІДТРИМКА

  • 12 МІСЯЦІВ ТЕХНІЧНОЇ
  • ДОПОМОГИ У ДОРОЗІ

ОБСЛУГОВУВАННЯ

  • СПЕЦІАЛЬНА ПРОГРАМА
  • СЕРВІСНОЇ ПІДТРИМКИ НА 1 РІК
Volvo Select

КОНТРОЛЬ

Кожен автомобіль програми Volvo Selekt проходить перевірку сервісної історії та повноти походження технічного огляду і має пройти понад 100 пунктів перевірок, щоб відповідати вимогам Volvo щодо безпеки, ефективності та зовнішнього вигляду. Під час підготовки ми використовуємо лише оригінальні запасні частини Volvo, гарантуючи, що автомобіль залишається на 100 % оригінальним Volvo. Ми також оновлюємо програмне забезпечення автомобіля. Ця послуга є ексклюзивною для дилерів Volvo та гарантує, що ваш автомобіль з програми Volvo Selekt працює з оптимальною ефективністю.

Volvo Select

ПІДГОТОВКА

Для ще більшої впевненості автомобілі Volvo Selekt проходять технічний огляд. Це означає, що незалежно від того, скільки років вашому транспортному засобу з програми Volvo Selekt, на момент наступного технічного огляду ви можете бути впевнені, що більшість деталей та вузлів машини у справному стані, і процедура має пройти без несподіванок.

Volvo Select

ПІДТРИМКА

Також до переваг Volvo Selekt входить 12 місяців технічної допомоги за програмою Volvo Assistance. Це більше, ніж просто пакет ремонтних послуг у дорозі. Де б ви не були на території України, ви можете цілодобово отримати допомогу у випадку несправності чи аварії згідно умов програми. Спущена шина або дорожньо-транспортна пригода – де б ви не були, чи то на трасі, чи то біля дому – ви можете розраховувати на допомогу Volvo Assistance, щоб знову вирушити в дорогу.

Volvo Select

ОБСЛУГОВУВАННЯ

Автомобілі, придбані за програмою Volvo Selekt, отримують сервісну підтримку протягом 1 року - згідно з умовами програми. Дізнайтеся більше у вашого дилера Volvo Selekt.

Volvo Select

Автомобілі, які відповідають вимогам програми Volvo Selekt