Безпека дитини в автомобілі

Бустерні сидіння та дитячі автокрісла. Безпека дітей в автомобілі з 1960 року.

Безпека дітей

Діти – найважливіші пасажири

Для компанії Volvo Cars безпека завжди була, є і буде головним пріоритетом. Йдеться про безпеку водіїв, пасажирів і всіх інших учасників дорожнього руху, включно з пішоходами. Ми постійно одними з перших розробляємо та впроваджуємо інноваційні рішення в сфері безпеки, і безпека дітей – не виняток. У 1964 році ми вперше провели випробування дитячого автокрісла, і з того часу наполегливо працюємо над забезпеченням легкості в користуванні ними та, що найважливіше, над підвищенням рівня безпеки та комфорту дітей під час поїздки в автомобілі Volvo.

Створені для реального життя

Наш унікальний підхід до підвищення рівня безпеки дітей полягає перш за все в тому, що ми розробляємо та проводимо випробування на основі реальних дорожньо-транспортних ситуацій. Ми також тестуємо дитячі автокрісла та сидіння під час випробувань автомобілів. Цей підхід дозволяє проаналізувати, що саме відбувається з кожним з дитячих автокрісел і сидінь під час різних ситуацій в реальних дорожніх умовах, а потім – вдосконалити їхній дизайн на основі отриманих даних.
Спираючись на результати наших досліджень, ми наполегливо рекомендуємо для перевезення в автомобілі дітей віком до чотирьох років використовувати дитячі автокрісла, що встановлюються проти напрямку руху.
Стратегічна ціль компанії Volvo Cars – жодна людина не повинна отримати серйозних травм або загинути у нових автомобілях Volvo.

Текст на випадок відсутності зображення

Безпека дітей на передньому сидінні

Завдяки впровадженню найновіших технологій ми оновили рекомендації щодо використання подушки безпеки для дітей на передньому пасажирському сидінні. Отже, ми розробили нові рекомендації з безпеки дітей, які подорожують на передньому пасажирському сидінні автомобіля Volvo. Пропонуємо до вашої уваги коротке відео та стисле керівництво з безпеки дітей, яке можете завантажити на свій пристрій. Ви ознайомитеся з новими рекомендаціями та дізнаєтеся, як їх застосовувати в різних моделях Volvo.

Текст на випадок відсутності зображення

Дитячі автокрісла та сидіння

У дитячих автокріслах і сидіннях Volvo поєднано чудовий скандинавський дизайн з усімами відомими нам рішеннями з безпеки. Це справді найзручніші дитячі крісла в світі, які створені з натуральної тканини з 80% натуральної бавовни.

Обирайте дитячі автокрісла Volvo Cars і захистіть тих, хто для вас найважливіший.