Повернутися до «Перелік дитячих сидінь»

ПОВНИЙ ПЕРЕЛІК ДИТЯЧИХ СИДІНЬ

НОВЕ ПОКОЛІННЯ

Детально ознайомтесь з найбільш комфортними та розкішними дитячими сидіннями, які входять до нової колекції.

0-1 РОКІВ (0-13 КГ)

Дитячі сидіння, сидіння для немовлят

Наші дитячі сидіння з розташуванням проти руху створені для того, щоб забезпечити комфорт та безпеку немовлятам від 0 до 1 року, вагою 0-13 кг. Вони вирізняються формою глибокої чаші, високоякісною оббивкою та високими боковими панелями, розкішною оббивкою кольору Charcoal, яку можна прати у пральній машині при температурі 30 °C. Велика ручка для перенесення сидіння легко налаштовується. Крім того, також можна легко налаштувати підголівник спереду. Маса дитячого сидіння складає 4,5 кг. До нього можна додати кріплення ISOFIX.

Текст на випадок відсутності зображення

9 МІСЯЦІВ - 6 РОКІВ (9-25 КГ)

Дитяче сидіння з розташуванням проти руху автомобіля

Зі збільшеним простором для ніг, новими опціями нахилу спинки та розкішною оббивкою кольору Charcoal, яку можна прати у пральній машині при температурі 30 °C, наші сидіння з розташуванням проти руху автомобіля забезпечують оптимальний комфорт та безпеку для дітей віком від 9 місяців до 6 років вагою приблизно 9-25 кг. Маса дитячого сидіння складає 7 кг. Його легко встановлювати та діставати з автомобіля завдяки компактному дизайну. Компанія Volvo радить розташовувати дітей в автомобілі проти руху щонайменше до 4 років.

Текст на випадок відсутності зображення

4-10 РОКІВ (15-36 КГ)

Дитяче сидіння з опорною подушкою

Наші дитячі сидіння з опорною подушкою з підголівником створені для дітей віком від 4 до 10 років, вагою 15-36 кг. Підголівник з підкладкою, високі бокові панелі та захист для плечей забезпечують безпеку під час поїздки, а розкішна нова оббивка кольору Charcoal, яку можна прати у пральній машині при температурі 30 °C, роблять її комфортною. Маса крісла складає 6,4 кг. Система кріплень ISOFIT надійно фіксує сидіння, навіть коли у ньому не сидить дитина. Компанія Volvo радить розташовувати дітей у автомобілі проти руху щонайменше до 4 років.

Текст на випадок відсутності зображення

4-10 РОКІВ (15-36 КГ)

Дитяче сидіння з опорною подушкою з підголівником

Наші дитячі сидіння з опорною подушкою з підголівником створені для дітей віком від 4 до 10 років, вагою 15-36 кг. Ремені безпеки цих сидінь дозволяють дитині комфортно та безпечно подорожувати разом з вами. Опорна подушка з підголівником вирізняється оббивкою кольору Black Charcoal, яку можна прати у пральній машині при температурі 40 °C. Підголівник можна налаштувати у 5 різних позиціях регулювання висоти, щоб дитина могла відпочити або поспати в автомобілі. Маса опорної подушки з підголівником складає 3 кг. Компанія Volvo радить розташовувати дітей в автомобілі проти руху щонайменше до 4 років.

Текст на випадок відсутності зображення

Комфортні умови для кожного учасника подорожі

Наші дитячі сидіння створювались для того, щоб ваші діти подорожували в автомобілях безпечно та комфортно та щоб полегшити ваше життя.