Дитячі автокрісла та сидіння

ДИТЯЧІ АВТОКРІСЛА ТА СИДІННЯ

Захистіть найрідніших

Дитячі автокрісла та бустерні сидіння

Автокрісла для немовлят

0-13 кг

Створені для комфорту та захисту немовлят у віці від 0 до 1 року, вагою 0 - 13 кг. Ці автокрісла встановлюють проти напрямку руху автомобіля. Головні переваги – зручне сидіння, високі бічні панелі та розкішне оздоблення з використанням якісної тканини у кольорі Charcol. Ця тканина містить 80% бавовни та придатна для машинного прання при 30° C (програма «Прання речей з вовни»). Автокрісло обладнане великою ручкою, яку легко регулювати однією рукою. Є підголівник з функцією регулювання висоти.

Вага автокрісла – 4,5 кг, може кріпити з ISOFIX.

Текст на випадок відсутності зображення

Автокрісло, що встановлюється проти напрямку руху та зручне у використанні

9-25 кг

Ми постійно намагаємося полегшити ваше життя. У новій версії дитячого автокрісла, що встановлюється проти напрямку руху, ми додали функцію повороту, яка підвищує рівень комфорту та безпеки вашої дитини. Коли ви садите дитину в автокрісло, ви можете легко його повернути в необхідне положення та зафіксувати. Функцію повороту можна використовувати і тоді, коли дитина виходить з автомобіля.

Volvo рекомендує перевозити в автомобілі дітей у віці до 4 років у автокріслі, що встановлюється проти напрямку руху.

Текст на випадок відсутності зображення

Автокрісло, що встановлюється проти напрямку руху

9-25 кг

Більше простору для ніг, додаткові опції регулювання, розкішне оздоблення за допомогою високоякісної тканини темно-сірого кольору з 80% вмістом бавовни, що придатна для машинного прання при температурі 30 ° C (програма «Прання речей з вовни»). Наше автокрісло, що встановлюється проти напрямку руху, забезпечує оптимальний рівень комфорту і безпеки дітям у віці від 9 місяців до 6 років, вагою 9-25 кг. Дитяче автокрісло важить 7 кг і зручне у використанні – легко встановлюється, регулюється і знімається завдяки компактній конструкції.

Текст на випадок відсутності зображення

Дитяче бустерне сидіння

15-36 кг

Наші бустерні сидіння створені для дітей віком від 4 до 10 років, вагою 15-36 кг. Підголівник зі спеціальною підкладкою, високі бічні панелі і захист для плечей гарантають високий рівень безпеки під час поїздки. Це автокрісло дуже комфортне завдяки використанню високоякісної тканини темно-сірого кольору з 80% вмістом бавовни, що придатна для машинного прання при температурі 30 ° C (програма «Прання речей з вовни»). Вага автокрісла 6,4 кг. Система кріплень ISOFIХ надійно фіксує сидіння, навіть коли дитина не сидить в ньому.

Текст на випадок відсутності зображення

Бустерне сидіння зі спинкою

15-36 кг

Наші бустерні сидіння зі спинкою створені для дітей віком від 4 до 10 років, вагою 15-36 кг. Завдяки цим сидінням дітям комфортно і безпечно подорожувати з вами. Для оздоблення цих сидінь використовують високоякісну тканину темно-сірого кольору з 80% вмістом бавовни, що придатна для машинного прання при температурі 30° C (програма «Прання речей з вовни»). Висоту спинки можна регулювати у 5 положеннях, щоб дитині було комфортно відпочивати та спати під час поїздки. Вага бустерного сидіння 3 кг. Доступне у варіанті оздоблення з нубуку.

Текст на випадок відсутності зображення

Безпека дітей

Інновації у сфері безпеки дітей завжди були, є і будуть пріоритетним напрямком для компанії Volvo Cars. Наш підхід полягає у проведенні випробувань в умовах, що максимально наближені до реальних дорожніх ситуацій, а також у розумінні ваших особистих потреб і потреб ваших дітей.