Повернутися до XC40

Основні функції

Завдяки світовому лідерству в безпеці, комфорту та акустиці, кросовер XC40 задовільніть найрізноманітніші потреби.


Вбудовані додатки Google

Пакет цифрових послуг

Усі дані включено

Наш пакет цифрових послуг містить усі необхідні дані, гармонійно поєднуючи вас і ваше цифрове життя з вашим м’яким гібридом XC40.

Вбудовані додатки Google

Ви отримаєте такі улюблені додатки, як Google Assistant, Google Maps тощо, у Google Play прямо у своєму автомобілі, щоб саме ви могли зручно й комфортно керувати ним.

Додаток Volvo Cars

Оптимізуйте зручність і отримуйте більше від свого Volvo. Наш пакет цифрових послуг включає в себе дистанційні послуги через додаток Volvo Cars.

Комфорт і технології

* Віддалені послуги в додатку Volvo Cars доступні через передплату цифрових послуг для м’яких гібридів XC40 і повністю електричних XC40 Recharge. Вона триває до чотирьох років з дати роздрібної поставки, якщо автомобіль новий. Після цього терміну застосовуються нові умови використання.

Преміальна звукова система Harman Kardon

Приємний звук

Ця додаткова аудіосистема преміум-класу забезпечує вишуканий звук, який ви можете відчути навкруги. Незалежно від жанру, він охоплює вас, зворушує та дає насолоджуватися кожною миттю.

Пориньте в музику

Система живиться від цифрового підсилювача потужністю 600Вт і оснащена 13 Hi-Fi-динаміками із зовнішнім сабвуфером. На вас чекає потужний, захоплюючий звук, пристосований до внутрішнього акустичного профілю вашого Volvo.

Оптимізована продуктивність динаміків

Унікальне програмне забезпечення для обробки звуку – Dirac® Unison Tuning – оптимізує відгук кожного динаміка окремо, а також динаміків як системи, забезпечуючи їх ідеальну гармонію.
Преміальна звукова система Harman Kardon

Додаткова безпека

* Функції допомоги водію не позбавляють водія від необхідності бути уважним і тримати ситуацію під контролем. Система Cross traffic alert у певних ситуаціях може мати обмежений функціонал. Автоматичне гальмування працює на низьких швидкостях.

** Виявлення транспортних засобів, пішоходів і велосипедистів, що рухаються в одному напрямку з автомобілем, можливе за певної швидкості та умов. Робота системи виявлення залежить від освітлених об’єктів і потребує ввімкнення передніх і задніх ліхтарів автомобіля, коли бракує освітлення. Водій у будь-яку мить є відповідальним за безпечне кермування автомобілем.

*** Функції допомоги водію не позбавляють водія від необхідності бути уважним і тримати ситуацію під контролем. Допоміжне кермування активується на швидкості від 60 до 140 км/год.

*Розрахунок вказано станом на 23.05.2024 за курсом на winner.ua - 43.55 грн.