Volvo ХС90

Пакет аксесуарів Basic

від 28 697 грн*

Пакет аксесуарів Basic

Автомобілі Volvo розроблені відповідно до найвищих технічних вимог, але лише вам вирішувати як додати їм унікальності. Ознайомтеся із пакетом оригінальних аксесуарів Basic та вдосконалюйте ваш Volvo із додатковою вигодою*.

ОРІЄНТОВНА ВАРТІСТЬ ПАКЕТУ АКСЕСУАРІВ BASIC*:

для Volvo XC90 із урахуванням вигоди від 28 697 гривень


* Під додатковою вигодою мається на увазі зниження регулярної вартості аксесуарів (килимки у салон, килимок у багажне відділення, захист двигуна, бризковики передні та задні, засіб для догляду за шкірою) на 15% за умови одночасного придбання в рамках пакету Basic. Вказана вартість розрахована по курсу 39.00 гривень за 1 євро, надана для ознайомлення і не є комерційною пропозицією (офертою). Пропозиція діє в офіційній дилерській мережі Вольво на всій території України, окрім тимчасово окупованих територій. Кількість пакетів обмежена. Термін дії пропозиції: з 19 січня 2022 року по 31 грудня 2022 року або до моменту продажу останнього комплекту аксесуарів Basic на складі в Україні, на який розповсюджується дія пропозиції (в залежності від того, що наступить раніше). Виробник залишає за собою право вносити зміни у технічні характеристики, матеріали, кольори без попередження. Фото матеріалів на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих у салоні. За детальною інформацією щодо технічних характеристик, наявності, ціни звертайтеся до офіційних дилерів Volvo.

ТЗОВ «ІМПЕРІ МОТОРЗ» Код ЄДРПОУ: 40933551 Адреса: Львівська обл., Пустомитівський р-н., с. Сокільники, вул. Стрийська, 32-Б