Пакетні комплектації

Volvo XC40

Вартість: від 1 654 000 грн*
Вигода: до 413 000 грн*

Пропозиція на електромобілі
Volvo XC40 у наявності

Стильний електричний кросовер для пересувань містом та поза ним. Запас ходу до 575 км** у комбінованому циклі, до 803 км** у місті.
Спеціальна пропозиція ціни діє до 31 липня 2024 року
на автомобілі в наявності.
Сервісне обслуговування на 3 роки включено у вартість.


Ключові особливості комплектації PLUS SINGLE MOTOR

Ексклюзивні умови гарантії

Спеціальна програма сервісу лише для електричних volvo

За програмою Volvo Care Offer сервіс на 3 роки вже включений у вартість авто. Сервісна програма діє протягом 100 000 км або 3 років – залежно від того, що настане раніше. Вона передбачає: регулярне сервісне обслуговування авто відповідно до регламенту, заміну запчастин, що піддаються природному зносу, та оновлення програмного забезпечення.

Юридична інформація. ТЗОВ «ІМПЕРІ МОТОРЗ». Код ЄДРПОУ 40933551.

*Вартість (ціна) вказана на доступні до замовлення автомобілі Volvo XC40 Recharge в наявних комплектаціях без урахування вартості додаткового обладнання та аксесуарів, та надана для ознайомлення, не є комерційною пропозицією (офертою), остаточна вартість визначається у договорі купівлі-продажу на дату його укладання. Розрахунок вартості вказано станом на 05.02.24 року за курсом, який відображається на веб-сайті http://www.winner.ua/. Пропозиція продажу діє по 31.07.2024 в офіційній дилерській мережі Вольво на всій території України, окрім тимчасово окупованих територій. Для отримання інформації про остаточні умови придбання автомобілів та інших товарів, а також для укладення правочинів (договорів) просимо звертатись до офіційних дилерів та сервісних станцій Volvo. Розміщені на веб-сайті зображення можуть відрізнятися від реального автомобіля, запропонованого у салоні, а також можуть показувати опції/аксесуари, доступні за додаткову плату.

**Дані є орієнтовними, отриманими під час обчислень Volvo Cars. Фактичний запас ходу й споживання енергії в реальних умовах змінюються залежно від поведінки водія та інших зовнішніх факторів.