Оптимізація потужності POLESTAR з вигодою 10%*

Пакет оптимізації потужност і Polestar за вигідною ціною та 14 днів випробувального періоду!

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ
З ВИГОДОЮ 10%*


Що таке Polestar?

Polestar - це нове покоління оптимізації ходових характеристик всього силового агрегату, результатом якої є більш скоординований та збалансований досвід водіння.

Характеристики пакету оптимізації потужності Polestar:

  1. Покращення роботи двигуна.
  2. Продуктивність коробки передач - автомобіль відчуватиметься більш зібраним і збалансованим під час активних ситуацій водіння.
  3. Реакція на скидання газу - обирається найкраща передача та найефективніші оберти, тим самим зменшується турбо-лаг, що забезпечує швидшу реакцію та більшу передбачуваність автомобіля.
  4. Швидкість перемикання передач - замість короткої паузи в прискоренні, коли автомобіль перемикає передачу, він матиме доступ до більшої потужності, що зменшить цю паузу до невідчутних мілісекунд під час активного водіння.
  5. Точність і фіксація перемикання передач забезпечить оптимальну передачу на поворотах, підтримуючи зчеплення шин з дорогою. Це одночасно стабілізує автомобіль і забезпечує готовність трансмісії до прискорення на виході з повороту.

Важливо:

РЕГУЛЯРНА ВАРТІСТЬ ВІД: 43 007,33 гривень з ПДВ*
СПЕЦІАЛЬНА ВАРТІСТЬ ВІД: 38 707 гривень з ПДВ*

Скористайтеся можливістю придбати пакет оптимізації потужності Polestar до 31 грудня 2022 року! Якщо впродовж 14 днів ви зрозумієте, що хочете повернути автомобіль до попередніх налаштувань, ви зможете зробити це в офіційному дилерському центрі Volvo.

Перевірити можливість оптимізації: engineered.polestar.com/model-selector

ТЗОВ «ІМПЕРІ МОТОРЗ» Код ЄДРПОУ: 40933551 Адреса: Львівська обл., Пустомитівський р-н., с. Сокільники, вул. Стрийська, 32-Б

*Під спеціальною вартістю мається на увазі зниження регулярної вартості прогрманого забезпечення на 10% та робіт з його встановлення за виключенням маркетингового пакету (наліпка, сертифікат). Програмне забезпечення підбирається під кожен унікальний кузовний номер автомобіля.. Спеціальна пропозиція діє з 01.01.2024 р. до 31.03.2024 р.