Volvo ХС60

Пакет аксесуарів Basic

від 34 506 гривень*

Пакет аксесуарів Basic

Автомобілі Volvo розроблені відповідно до найвищих технічних вимог, але лише вам вирішувати як додати їм унікальності. Ознайомтеся із пакетом оригінальних аксесуарів Basic та вдосконалюйте ваш Volvo із додатковою вигодою*.

Орієнтовна вартість пакету аксесуарів Basic*:
для Volvo XC60 із урахуванням вигоди від 34 506 гривень

*Під додатковою вигодою мається на увазі зниження регулярної вартості аксесуарів (килимки у салон, килимок у багажне відділення, захист двигуна, бризковики передні та задні, засіб для догляду за шкірою) на 15% за умови одночасного придбання в рамках пакету Basic. Вказана вартість розрахована по курсу 39.00 гривень за 1 євро, надана для ознайомлення і не є комерційною пропозицією (офертою). Пропозиція діє в офіційній дилерській мережі Вольво на всій території України, окрім тимчасово окупованих територій. Кількість пакетів обмежена. Термін дії пропозиції: з 19 січня 2022 року по 31 грудня 2022 року або до моменту продажу останнього комплекту аксесуарів Basic на складі в Україні, на який розповсюджується дія пропозиції (в залежності від того, що наступить раніше).

ТЗОВ «ІМПЕРІ МОТОРЗ». Код ЄДРПОУ 40933551. Вольво. ІкСі90, ІкСі60, Бейсік. Виробник залишає за собою право вносити зміни у технічні характеристики, матеріали, кольори без попередження. Фото матеріалів на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих у салоні. За детальною інформацією щодо технічних характеристик, наявності, ціни звертайтеся до офіційних дилерів Volvo.