Спеціальна літня пропозиція на м’які гібриди Volvo S90 Core


Від 2 484 170 грн гривень*
Вигода:128 940 грн гривень*

Стильний седан бізнес-класу Volvo S90 із м`якою гібридною технологією та вбудованими сервісами Google за спеціальною пропозицією до 30 вересня 2023 року.


Ключові особливості комплектації:

Найпопулярніші додаткові опції, які обирають власники Volvo S90 Core, орієнтована вартість від**:

Пакет Power Seats

Пакет Climate

Юридична інформація. ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд». Код ЄДРПОУ 20054535.

*Вартість (ціна) вказана на доступні до замовлення автомобілі Volvo S60 в комплектації Core без урахування вартості додаткового обладнання та аксесуарів, та надана для ознайомлення, не є комерційною пропозицією (офертою), остаточна вартість визначається у договорі купівлі-продажу на дату його укладання. Розрахунок вартості вказано станом на 27.07.2023 року за курсом, який відображається на веб-сайті http://www.winner.ua/. Пропозиція продажу діє з 24.07.2023 по 30.09.2023 в офіційній дилерській мережі Вольво на всій території України, окрім тимчасово окупованих територій. Для отримання інформації про остаточні умови придбання автомобілів та інших товарів, а також для укладення правочинів (договорів) просимо звертатись до офіційних дилерів та сервісних станцій Volvo. Розміщені на веб-сайті зображення можуть відрізнятися від реального автомобіля, запропонованого у салоні, а також можуть показувати опції/аксесуари, доступні за додаткову плату.

** Вартість (ціна) додаткових опцій надана для ознайомлення і не є комерційною пропозицією (офертою), остаточна вартість додаткових опцій визначається у договорі купівлі-продажу на дату його укладання. Розрахунок вартості додаткових опцій вказано станом на 27.07.2023 року за курсом, який відображається на веб-сайті http://www.winner.ua/.