Повернутися до XC90 Recharge

Основні функції

Дізнайтеся, як функції зв’язку, безпеки й комфорту визначають характер XC90 Recharge.

Вбудовані додатки Google

Найкраща у своєму класі навігація

Завдяки повністю інтегрованим у XC90 Recharge Google Maps інформація про дорожній рух у режимі реального часу та автоматичне прокладання маршрутів допомагають дістатися до пункту призначення з найменшими труднощами.

Текст на випадок відсутності зображення

Найкраща у своєму класі навігація

Поговоріть із Google у своєму XC90 Recharge, щоб почати використовувати голосове керування. Легко отримуйте маршрути, насолоджуйтеся розвагами та залишайтеся на зв’язку з друзями, родиною та колегами. Просто скажіть «Hey Google», щоб почати.

Текст на випадок відсутності зображення

Google Play

Залишайтесь на зв'язку у своєму цифровому світі. Google Play у вашому XC90 Recharge дає вам змогу користуватися додатками та сервісами, які можуть зробити кожну подорож більш цікавою та зручною.

Текст на випадок відсутності зображення

Пакет цифрових послуг

Усі дані включено

Наш пакет цифрових послуг містить усі необхідні дані, гармонійно поєднуючи вас і ваше цифрове життя з вашим XC90 Recharge.

Вбудовані додатки Google

Ви отримаєте такі улюблені додатки, як Google Assistant, Google Maps тощо, у Google Play прямо у своєму автомобілі для зручного, персоналізованого й комфортного керування ним.

Додаток Volvo Cars

Оптимізуйте зручність і отримуйте більше від свого Volvo. Наш пакет цифрових послуг включає в себе дистанційні послуги через додаток Volvo Cars.

Автомобіль Volvo XC90 постачається з чотирирічною передплатою пакета цифрових послуг. Після цього терміну застосовуються нові умови.

Комфорт і технології

Високоякісна аудіосистема Bowers & Wilkins

Захоплююче відтворення звуку

Створено для тих, хто прагне досконалої якості звуку. Ця додаткова аудіосистема високого класу потужністю 1460Вт забезпечує виняткову чіткість і реалізм у вашій музиці, оптимізуючи деталізацію та роздільну здатність і даючи змогу почути композицію такою, як її від початку задумав виконавець.

Надайте реалістичного звучання музиці

19 точно налаштованих високочастотних динаміків та інноваційний зовнішній сабвуфер, адаптований до архітектури салону вашого Volvo, забезпечують вражаючий об’ємний звук незалежно від того, де ви сидите. Ви справді можете відчути всі відтінки звуку.

Оберіть режим середовища

Унікальна технологія «Режим середовища» відтворює акустику конкретного приміщення. Виберіть один із чотирьох різних «Режимів середовища», зокрема «Студія», «Окрема сцена», «Концертна зала» та «Джаз-клуб».

Додаткова безпека

* Функції допомоги водію не позбавляють водія від необхідності бути уважним і тримати ситуацію під контролем. Допоміжне кермування активується на швидкості від 60 до 140 км/год.

** Виявлення транспортних засобів, пішоходів і велосипедистів, що рухаються в одному напрямку з автомобілем, можливе за певної швидкості та умов. Робота системи виявлення залежить від освітлених об’єктів і потребує ввімкнення передніх і задніх ліхтарів автомобіля, коли бракує освітлення. Водій у будь-яку мить є відповідальним за безпечне кермування автомобілем.

*** Функції допомоги водію не позбавляють водія від необхідності бути уважним і тримати ситуацію під контролем. Система Cross traffic alert у певних ситуаціях може мати обмежений функціонал. Автоматичне гальмування працює на низьких швидкостях.

*Розрахунок вказано станом на 05.12.2023 за курсом на winner.ua - 40.10 грн.