Повернутися до EX30

Основні характеристики

Ознайомтеся з функціональними можливостями безпеки, комфорту та зв’язку, що роблять EX30 не дуже великим, але значущим.

Кастомізуйте свій автомобіль.

Комбінований центральний дисплей

12,3-дюймовий планшет – це комбінований дисплей водія та центрального дисплея. Він містить як на долоні інформацію для водія та ваші улюблені елементи керування на одному екрані.

Чутливе керування

Сенсорний екран створено для зображень із високою роздільною здатністю з мінімальними відблисками та відбиттями. І він чутливий. Датчики та інфрачервона плівка роблять команди миттєвими.

Не потрібно витрачати життя на проведення пальцем і прокручування, тому ми оснастили EX30 настроюваним інтерфейсом водія для зручнішого керування без метушні.

Текст на випадок відсутності зображення

Інтелектуальні ярлики та налаштування

Знайдіть елементи керування, які найчастіше використовуються, у нижній частині центрального дисплея. Але це не стандартні ярлики. Елементи керування з’являються лише тоді, коли функція доступна. Хочете, щоб двері багажного відділення були відчинені? Вам доведеться почекати, доки ваша швидкість не стане достатньо низькою, щоб це спрацювало.

Віджети на центральному дисплеї теж інтелектуальні. Отримайте доступ до навігації, телефона та мультимедійних даних без необхідності проведення пальцем. Просто натисніть, щоб отримати доступ до повної функціональності.

Вікно привітання полегшує кастомізацію вашої поїздки ще до того, як ви вирушите. Виберіть тему Ambience, щоб створити настрій, увімкніть елементи керування, наприклад керування однією педаллю, і ввімкніть Pilot Assist.

Інтелектуальні ярлики та налаштування

Види дисплея водія

Отримуйте інформацію для водія в зручний для вас спосіб. Вид Calm прибирає все, крім важливої інформації для водія. Вид Surround надає ту саму інформацію, а також активні функції допомоги водію та огляд транспортних засобів навколо вас у реальному часі.

Виберіть потрібний вид на центральному дисплеї або запрограмуйте перемикач на кермі для їх змінення.

Види дисплея водія

Інтуїтивно зрозуміле керування з вбудованими службами Google

Завдяки вбудованим застосункам і службам Google ви можете підключатися до свого цифрового життя без з’єднання телефона з автомобілем. Завантажуйте свої улюблені застосунки з Google Play і використовуйте їх без рук за допомогою Google Assistant. Тепер свою музику, аудіокниги та подкасти можна викликати за допомогою фрази 'Hey Google'.

Google Assistant також можна використовувати для керування деякими функціями автомобіля, здійснення дзвінків і надсилання текстових повідомлень, перевірки годин роботи та виконання тих самих швидких пошуків, що й на телефоні.

Переміщуйтеся впевненіше за допомогою Google Maps. Легко встановлюйте пункт призначення та переглядайте покрокові вказівки на центральному дисплеї. Ви також побачите доступний запас ходу, приблизний рівень заряду акумулятора в пункті призначення та станції заряджання на вибраному маршруті.

Інтуїтивно зрозуміле керування з вбудованими службами Google

Застосунок Volvo EX30

Бездоганна інтеграція

Досвід власника EX30 починається застосунку та завершується ним. Ще до того як він прибуде, використовуйте його, щоб налаштувати та персоналізувати свій автомобіль.

Віддалене керування

Використовуйте застосунок, щоб віддалено регулювати налаштування клімат-контролю, контролювати заряджання, оновлювати програмне забезпечення, установлювати свій курс тощо.

Використовуйте всі можливості та функціональність свого автомобіля за допомогою застосунку Volvo EX30.

Зручність означає комфорт

Квадратне спортивне кермо

Квадратний дизайн керма забезпечує спортивне зчеплення. Оснащено стильними перемикачами для водійських елементів керування. Ви навіть можете налаштувати один для зручного доступу до певної функції. За низької температури прогрійте кермо. Використовуйте центральний дисплей або дайте змогу автомобілю зробити це автоматично. За температури нижче 7 °C можна нагріти кермо за допомогою програми попередньої підготовки, запланованої у вашому застосунку Volvo EX30.

Універсальний простір для багажу та зберігання

З легкістю завантажуйте та розвантажуйте те, що перевозите, використовуючи широке багажне відділення EX30 на 318 л. Має рівну підлогу без виступу, можна опустити для додаткової зручності.

Потрібно завантажити більше? Під підлогою багажника та капотом є прихований відсік, ви можете скласти деякі або всі спинки, щоб збільшити місткість багажного відділення.

Центральне багатофункціональне зберігання вивільняє для кожного простір на підлозі. Опускайте сумки та їжу на винос, не турбуючись про розлиття. Під ним є додатковий простір для ще менших предметів.

Ви знайдете гачки, тримачі, сітки, бокси й кишені в салоні та багажному відділенні. Автомобілі Volvo створено для життя, а життя наповнено речами.

Універсальний простір для багажу та зберігання

Тонкі та ергономічні сидіння

Ми розробляємо сидіння для максимальної підтримки хребта. Що може зменшити тиск і напругу на плечі, як і сутулість. Знайдіть своє ідеальне положення для сидіння за допомогою налаштувань з електроприводом. Але це не означає громіздкі передні сидіння. Вони мають тонкий профіль, що узгоджується з нашим мінімалістичним підходом до дизайну та покращує простір для ніг пасажирів на задніх сидіннях. Хочете, щоб ваше сидіння було трохи підігрітим? Використовуйте центральний дисплей, щоб його нагріти, або дайте змогу автомобілю зробити це автоматично за температури нижче 7°C. Це частина програми попередньої підготовки, яку ви налаштовуєте в застосунку Volvo EX30.
Тонкі та ергономічні сидіння

Бездротове заряджання телефона

Заряджайте телефон у спеціальному відділенні для зберігання на передньому сидінні.

Розетка багажного відділення

Підключайте малопотужні електричні прилади до 12-вольтової розетки в багажному відділенні. Можна використовувати, навіть коли машина не працює.

Чотири порти USB-C

Підтримуйте живлення пристроїв за допомогою чотирьох портів USB-C в салоні, двох спереду та двох ззаду.

Бездротове заряджання телефона

Системи допомоги водію убезпечення поїздок

Park Pilot Assist

EX30 може маневрувати, прискорюватися та гальмувати для самостійного паркування. Так, він може навіть паралельно паркуватися. Просто уважно стежте за тим, що відбувається навколо вас, і візьміть керування на себе, якщо трапиться щось несподіване. Автомобіль також знайде хороші місця для паркування. На швидкості до 22 км/год він може знаходити місця та показувати варіанти на центральному дисплеї. Виберіть один із них, а автомобіль зробить усе інше.
Park Pilot Assist

Оглядова камера 360°

Камери з високою роздільною здатністю з усіх боків забезпечують огляд вашого автомобіля на 360° із висоти пташиного польоту. Цей огляд автоматично з’являється на центральному дисплеї, коли ви включаєте задню передачу або наближаєтеся на низькій швидкості до перешкоди. Викликайте його за бажанням і отримуйте розділений екран з оглядами на 360° і 180° поруч. Більше не потрібно перемикатися між ними. Ізолюйте камери, якщо хочете мати огляд спереду, ззаду або збоку. І подивіться на свій автомобіль і світ навколо нього в інтуїтивно зрозумілому 3D-вимірі.
Оглядова камера 360°

Сповіщення під час відчинення дверей

EX30 використовує задні радари для виявлення велосипедистів і скутерів, що наближаються ззаду, і подає звукове сповіщення, якщо хтось в автомобілі збирається відчинити двері. Сповіщення має два рівні. Спочатку ви почуєте попередження на центральному дисплеї та побачите постійно підсвічений індикатор BLIS. Коли ризик зіткнення є неминучим, сповіщення посилюється. Ви почуєте попереджувальний звук, а індикатор BLIS почне блимати.
Сповіщення під час відчинення дверей

Pilot Assist

Готові змінити смугу? Нехай ваш автомобіль зробить це. Потрібно достатньо часу та місця, щоб змінити смугу руху, і ви маєте впевнено тримати кермо.

Ваш автомобіль може допомогти проїхати повз великогабаритні транспортні засоби з більшим комфортом. Це досягається завдяки збільшенню та підтриманню відстані між боком вашого автомобіля та іншим транспортним засобом. І коли з обох боків є вантажівки, автомобіль буде спрямовуватися до центральної точки між ними.

Pilot Assist адаптує вашу швидкість, щоб підтримувати дистанцію між вами та транспортним засобом безпосередньо перед вами. Автомобіль може гальмувати до повної зупинки, але коли транспортний засіб перед вами зупиняється ненадовго, ваш автомобіль теж продовжить рух.

Pilot Assist

Системи запобігання зіткненням

EX30 розроблено так, щоб допомогти вам уникнути або пом’якшити наслідки зіткнень з іншими транспортними засобами, пішоходами та велосипедистами – у будь-який час, удень та вночі. Можуть надсилатися звукові та візуальні сповіщення, а також попереджувальні пульсуючі сигнали, коли виявлено ризик зіткнення. Якщо зіткнення неминуче або ви виїжджаєте на шлях зустрічного транспортного засобу на перехресті, автомобіль може автоматично загальмувати. У деяких ситуаціях система може навіть кермувати, щоб уникнути зіткнення або пом’якшити його наслідки.
Системи запобігання зіткненням

Система сповіщення водія

EX30 розроблено так, щоб допомогти вам уникнути або пом’якшити наслідки зіткнень з іншими транспортними засобами, пішоходами та велосипедистами – у будь-який час, удень та вночі. Можуть надсилатися звукові та візуальні сповіщення, а також попереджувальні пульсуючі сигнали, коли виявлено ризик зіткнення. Якщо зіткнення неминуче або ви виїжджаєте на шлях зустрічного транспортного засобу на перехресті, автомобіль може автоматично загальмувати. У деяких ситуаціях система може навіть кермувати, щоб уникнути зіткнення або пом’якшити його наслідки.
Система сповіщення водія

Краще та швидше зарядження

Покращено завдяки технології.

Легке оновлення програмного забезпечення

Бездротові (OTA) оновлення – це легкий спосіб оснастити свій автомобіль найновішим програмним забезпеченням. Ніяких відвідувань СТО. Ніяких телефонів допомоги клієнтам. За допомогою застосунку Volvo EX30 ви можете запланувати OTA оновлення в найкращий для вас час. Потім вони впроваджуються через хмару прямо в автомобіль. OTA оновлення також спрощують додавання нових і додаткових програмних функцій у ваш автомобіль, коли вони вам потрібні.
Легке оновлення програмного забезпечення

З’єднання в реальному часі за допомогою 5G

EX30 має доступ до високошвидкісних мобільних мереж 5G. Це швидкість підключення, яка забезпечує зв’язок між мережею та автомобілем у реальному часі.

Завдяки цьому також можна підключити ваш EX30 до транспортної екосистеми поза автомобілем. Наприклад, ваш автомобіль може повідомляти Google про своє місцезнаходження та швидкість, щоб Карти Google могли прокладати маршруту.

Автомобіль використовуватиме інші доступні мобільні мережі там, де 5G не пропонується.

З’єднання в реальному часі за допомогою 5G

Платформи кабіни Snapdragon®

Наша інформаційно-розважальна система нового покоління працює на основі програмного забезпечення, розробленого нашими власними інженерними експертами, і платформ кабіни Snapdragon від Qualcomm Technologies, Inc. Ця найсучасніша обчислювальна потужність означає, що основні функції, від безпеки та інформаційно-розважальної системи до керування акумулятором і дисплеями, є швидкими, чутливими та точними.
Платформи кабіни Snapdragon®

*Розрахунок вказано станом на 23.05.2024 за курсом на winner.ua - 43.55 грн.