Повернутись до всіх новин

11.11.20

Volvo Cars інвестує у розробку власних електричних моторів

Volvo Cars посилює інвестиції для проектування та розробки власних електричних моторів для наступного покоління моделей Volvo. Так компанія робить черговий крок до титулу виробника повністю електричних автомобілів.

Днями компанія відкрила нову лабораторію з розробки електричних моторів у Шанхаї. Лабораторія стає доповненням до світової мережі виробничих об’єктів компанії, спрямованих на розробку та тестування компонентів електрокарів. Лабораторію відкрито додатково до заводів із розробки електричних моторів у Гетеборзі, Швеція, та інших прогресивних лабораторій у Китаї та Швеції.


Електричний мотор переймає на себе роль двигуна внутрішнього згорання та є фундаментальним структурним елементом електромобілів, поряд з батареєю та іншою електронікою. Взаємодія між цими трьома компонентами є вкрай важливою у розробці електричних автомобілів преміум-класу.

Старт власної розробки електричних моторів дозволить інженерам Volvo Cars надалі оптимізувати електричні мотори та усю електричну систему в нових автомобілях Volvo. Цей підхід допоможе досягати кращих показників енергоефективності та робочих характеристик в цілому.

«Завдяки своїм потужностям із проектування та розробки ми зможемо постійно вдосконалювати електричні мотори», — зазначив Хенрік Грін, головний технічний директор компанії Volvo Cars. Це сприятиме постійному покращенню їхньої функціональності, енергоефективності та комфорту. Таким чином, власники Volvo отримають унікальний досвід керування електромобілями».

Електричні мотори відомі своїми особливостями, такими як миттєве прискорення та так зване водіння з однією педаллю, за якого водії використовують педаль газу для прискорення та уповільнення, залежно від того, тиснуть вони на педаль чи знімають ногу з неї.

Нещодавно відкрита лабораторія з розробки електричних моторів у Шанхаї розпочала роботу минулого місяця. Її діяльність буде зосереджена на розробці електромоторів для використання у повністю електричних та гібридних автомобілях на основі модульної архітектури SPA 2 від Volvo Cars, яка готується до випуску.

Інвестиції у проектування та розробку електричних моторів є ще одним кроком у прагненні Volvo Cars до збереження клімату та електрифікації. До 2025 року компанія планує досягти показника 50% від обсягу продажів завдяки повністю електричним авто, залишаючи другу частину гібридним моделям.

Електрифікація є частиною повноцінного плану компанії щодо збереження клімату. Стратегія спрямована на скорочення викидів вуглецю в усіх операціях та продуктах, водночас із переходом до кліматично нейтрального виробництва до 2040 р.

План охоплює більше, аніж просте скорочення викидів вихлопних газів завдяки електрифікації. Компанія також зменшить об’єми викидів вуглецю у своїй виробничій мережі, процесах та в ланцюгу постачання. Значну роль у цьому відіграє і повторна переробка та використання матеріалів.

Як перший відчутний крок до місії 2040 р. компанія планує скоротити об’єм викидів вуглецю упродовж життєвого циклу автомобіля на 40% — у період з 2018 до 2025 року.

Назад до всіх новин