ПРЕМІУМ TRADE-IN

Вигода у 2% на новий Volvo*

Змініть ваш поточний преміум авто на Volvo за програмою Volvo trade-in.

Тренди, звички та смаки можуть змінюватися щомісяця, але технологічні інновації, елегантний дизайн, безумовний комфорт і абсолютна безпека автомобів Volvo незмінно залишаються головними аргументами на користь вашого вибору.

Подвійна вигода від Volvo trade-in та Volvo кредит: передайте свій поточний преміум авто в трейд-ін в якості першого внеску по кредиту та отримайте перевагу у 2% від вартості нового Volvo, які покриють орієнтовно 2 щомісячних платежі **.

Сьогодні, завдяки додатковій вигоді у 2% при обміні вашого автомобіля на новий Volvo за програмою Volvo trade-in, прийняти правильне рішення стало ще простіше - переваги за всіма критеріями очевидні, як ніколи.

Переваги програми:

4 простих кроки до нового Volvo:

ТзОВ «Імпері Моторз»
*Вигода у розмірі 2% від рекомендованої роздрібної вартості нового авто Volvo надається клієнтам, які підписали договір на купівлю нового автомобіля Volvo із використанням програми Volvo trade-in. До обміну приймаються автомобілі преміум сегменту (Mercedes Benz, Audi, BMW, Lexus, Land Rover, Jaguar, Porsche, Volvo) та Volkswagen Touareg. Вигода надається на нові авто Volvo будь-якого модельного року. Строк дії програми 01.04. 2021-31.12.2021. Наявність автомобілів та умови придбання уточнюйте у відділу продажу.
** Розрахунок кредиту здійснено для Volvo ХС90 у вказаній пакетній комплектації. Кредит розраховано за програмою АБ «УКРГАЗБАНК»: Ліцензія НБУ № 123 від 06.10.2011 року. Розрахунок здійснено станом на 02.08.2021 за курсом розміщеним на сайті winner.ua. Остаточна вартість автомобіля вказується у договорі купівлі-продажу на дату його укладання. Максимальний термін кредитування - 48 місяців, максимальна сума кредитування – 2 500 000 грн. Реальна річна відсоткова ставка включаючи платежі за додаткові і супутні послуги банку та третіх осіб, пов'язані з отриманням, обслуговуванням і поверненням кредиту при вартості автомобіля 700 000 грн, строку кредитуванні 12 місяці та власному внеску 30%, схема погашення ануїтет становить 27,32% (розрахунок зроблено станом на 18.03.2021р). Орієнтовна реальна річна процентна ставка залежить від обраних клієнтом умов кредитування.Про детальні умови кредитування дізнавайтеся на сайті www.ukrgasbank.com та за телефоном 0800 309 000.