ОНОВЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЙ БЕЗПЕКИ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ 2016-2018 МОДЕЛЬНОГО РОКУ

Чи хотіли б ви, щоб ваш автомобіль повернувся у свою смугу руху, коли ви випадково почали виїжджати на зустрічну смугу або з’їжджати з дороги? Дізнайтеся більше про оновлення програмного забезпечення та активацію додаткових функцій систем безпеки для автомобілів Volvo XC90, S90, V90 та V90 Cross Country 2016-2018 модельних років.

Шляхом оновлення програмного забезпечення на автомобілях Volvo XC90, S90, V90 та V90 Cross Country 2016-2018 модельних років можна встановити додаткові системи безпеки, якими оснащені новіші моделі.

На разі доступна нова пакетна послуга з оновлення програмного забезпечення, якою можна скористатися, щоб установити декілька або всі з наведених нижче систем безпеки:

  • Система попередження з'їзду з дороги (Run-off Road Mitigation);
  • Система контролю «мертвих» зон BLIS™ із функцією Steer Assist;
  • Система запобігання виїзду на смугу зустрічного руху (Oncoming Lane Mitigation);
  • Система попередження зіткнення з функцією автоматичного гальмування (Oncoming Mitigation by Braking).

ЯКІ СИСТЕМИ ДОСТУПНІ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ РІЗНИХ МОДЕЛЬНИХ РОКІВ:

Пропозиція діє на автомобілі Volvo XC90, S90, V90 та V90 Cross Country 2016-2018 модельних років. Які функції можна додати, а які вже встановлені – залежить від модельного року конкретного автомобіля.

Текст на випадок відсутності зображення

Орієнтовна вартість програмного забезпечення без урахування вартості робіт зі встановлення складає:

від 850,00 гривень* з ПДВ

*Вказана вартість програмного забезпечення є орієнтовною, не включає в себе вартість робіт з його встановлення, надана для ознайомлення та не є комерційною пропозицією (офертою). Остаточна вартість програмного забезпечення та робіт з його встановлення уточнюйте у офіційного дилера Volvo Pop-Up Store Львів.
ТЗОВ «ІМПЕРІ МОТОРЗ». Код ЄДРПОУ 40933551. Вольво.