Volvo ХС60

Пакет аксесуарів Basic

Від 28 697 гривень*

Пакет аксесуарів Basic

Автомобілі Volvo розроблені відповідно до найвищих технічних вимог, але лише вам вирішувати як додати їм унікальності. Ознайомтеся із пакетом оригінальних аксесуарів Basic та вдосконалюйте ваш Volvo із додатковою вигодою*.

Орієнтовна вартість пакету аксесуарів Basic*:
для Volvo XC60 із урахуванням вигоди від 28 697 гривень

*До комплекту аксесуарів Basic (для моделі XC60) входять захист двигуна, килимок у багажне відділення, бризковики передні та задні, сітка для кріплення багажу, подушка на підголівник чорна або світла. Під фразою «Те, що потрібно. Разом вигідно» мається на увазі придбання захисту двигуна, килимка у багажне відділення, бризковиків передніх та задніх, сітки для кріплення багажу, подушки на підголівник чорної або світлої та пластикових килимків у салон за ціною комплекту аксесуарів Basic. Пропозиція діє в офіційній дилерській мережі Вольво на всій території України, окрім АРК та зони проведення Операції об'єднаних сил. Кількість авто обмежена. Термін дії пропозиції: з 10 жовтня 2018 року по 30 червня 2019 року або до моменту продажу останнього комплекту аксесуарів Basic на складі в Україні, на який розповсюджується дія пропозиції (в залежності від того, що наступить раніше).

ТЗОВ «ІМПЕРІ МОТОРЗ». Код ЄДРПОУ 40933551. Вольво. ІкСі90, ІкСі60, Бейсік. Виробник залишає за собою право вносити зміни у технічні характеристики, матеріали, кольори без попередження. Фото матеріалів на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих у салоні. За детальною інформацією щодо технічних характеристик, наявності, ціни звертайтеся до офіційних дилерів Volvo.