Повернутися до S90

Основні функції

Піклується про ваше життя, вашу безпеку та ваше задоволення. Відкрийте для себе по-справжньому розкішний седан.


Вбудовані додатки Google


Найкраща у своєму класі навігація

Завдяки повністю інтегрованим в S90 службам Google Maps інформація про дорожній рух у режимі реального часу та автоматичне прокладання маршрутів допомагають дістатися до пункту призначення з найменшими труднощами.
<br>Найкраща у своєму класі навігація


Google Assistant

Поговоріть із Google у своєму S90, щоб почати використовувати голосове керування. Легко отримуйте маршрути, насолоджуйтеся розвагами та залишайтеся на зв’язку з друзями, родиною та колегами. Просто скажіть «Hey Google», щоб почати.
<br>Найкраща у своєму класі навігація


Google Play

Залишайтесь на зв’язку зі своїм цифровим світом. Google Play у вашому Volvo S90 дає вам змогу користуватися додатками та сервісами, які можуть зробити кожну подорож більш цікавою та зручною.
<br>Найкраща у своєму класі навігація

Пакет цифрових послуг


Усі дані включено

Наш пакет цифрових послуг містить усі необхідні дані, гармонійно поєднуючи вас і ваше цифрове життя з вашим Volvo S90.


Вбудовані служби Google

Ви отримаєте такі улюблені додатки, як Google Assistant, Google Maps тощо, у Google Play прямо у своєму автомобілі, щоб ви могли зручно, персоналізовано та комфортно керувати ним.


Додаток Volvo Cars

Оптимізуйте зручність і отримуйте більше від свого Volvo. Наш пакет цифрових послуг включає в себе дистанційні послуги через додаток Volvo Cars.

Автомобіль Volvo S90 постачається з чотирирічною передплатою пакета цифрових послуг. Після цього терміну застосовуються нові умови.

Комфорт і технології

* Віддалені послуги в додатку Volvo Cars доступні через передплату цифрових послуг. Вона триває до чотирьох років з дати роздрібної поставки, якщо автомобіль новий. Після цього терміну застосовуються нові умови використання.

Високоякісна аудіосистема Bowers & Wilkins

Захоплююче відтворення звуку

Унікальна технологія «Режим середовища» відтворює акустику конкретного приміщення. Виберіть один із чотирьох різних «Режимів середовища», зокрема «Студія», «Окрема сцена», «Концертна зала» та «Джаз-клуб».

Надайте реалістичності музиці

19 точно налаштованих високочастотних динаміків та інноваційний зовнішній сабвуфер, адаптований до архітектури салону вашого Volvo, забезпечують вражаючий об’ємний звук незалежно від того, де ви сидите. Ви справді можете відчути всі відтінки звуку.

Оберіть режим середовища

Унікальна технологія «Режим середовища» відтворює акустику конкретного приміщення. Виберіть один із чотирьох різних «Режимів середовища», зокрема «Студія», «Окрема сцена», «Концертна зала» та «Джаз-клуб».
{%%IMG_ALT%%}

Додаткова безпека

* Функції допомоги водію не позбавляють водія від необхідності бути уважним і тримати ситуацію під контролем. Допоміжне кермування активується на швидкості від 60 до 140 км/год.

** Виявлення транспортних засобів, пішоходів і велосипедистів, що рухаються в одному напрямку з автомобілем, можливе за певної швидкості та умов. Робота системи виявлення залежить від освітлених об’єктів і потребує ввімкнення передніх і задніх ліхтарів автомобіля, коли бракує освітлення. Водій у будь-яку мить є відповідальним за безпечне кермування автомобілем.

*** Функції допомоги водію не позбавляють водія від необхідності бути уважним і тримати ситуацію під контролем. Система Cross traffic alert у певних ситуаціях може мати обмежений функціонал. Автоматичне гальмування працює на низьких швидкостях.

Зображені функції можуть не бути стандартними або доступними для всіх комплектацій та двигунів. Google, Google Play і Google Maps є товарними знаками Google LLC.

*Розрахунок вказано станом на 27.09.2023 за курсом на winner.ua - 38.95 грн.